Ar pažįstate Trenerį?

Istorija prasidėjo nuo paprastos svajonės: pasiūlyti patogius, stilingus ir nebrangius batus visiems. Žinome, kad geri batai yra ne tik kasdienė būtinybė, bet ir išreiškia jūsų asmenybę, didina pasitikėjimą savimi ir lydi kelionėje.

Istorija prasidėjo Vokietijoje 1980-aisiais. Tuo metu, per ekonomikos nuosmukį, daugelis žmonių, norėdami sutaupyti, turėjo atsisakyti mados siekimo. Tačiau įmonės įkūrėjas Hansas Mejeris tikėjo, kad patogius ir stilingus batus turi turėti visi, nepriklausomai nuo jų finansinės padėties.

Atsižvelgdami į šią svajonę, mes leidomės į kelionę. Pradėjome nuo smulkiausių detalių ir kruopščiai atrinktų medžiagų, kad savo klientams suteiktume geriausią įmanomą pojūtį.

Atsižvelgdamas į tai, Hansas įkūrė bendrovę “Treneris”, kurios pavadinimas kilęs iš vokiško žodžio “nebrangūs batai”. Nuo pat pradžių “Treneris” buvo įsipareigojusi teikti klientams aukštos kokybės batus už prieinamą kainą.

Ar pažįstate Trenerį?

Pirmenybę visada teikiame klientui, įsiklausome į jo poreikius ir stengiamės suteikti kuo geresnį aptarnavimą. Žinome, kad jūsų pasitenkinimas yra didžiausia mūsų sėkmė.

Žvelgdami į ateitį, toliau žengsime į priekį ir plėsime savo gaminių asortimentą, kad suteiktume jums daugiau pasirinkimo galimybių. Kartu aktyviai vykdysime savo socialinę atsakomybę, įsipareigosime saugoti aplinką ir užtikrinti tvarų vystymąsi bei prisidėsime prie geresnės ateities kūrimo.

Esame ne tik batų gamintojas, bet ir jūsų istorijos palydovas. Tikimės, kad kaskart avėdami mūsų batus jausitės patogiai, užtikrintai ir galingai bei tvirtai žengsite savo svajonių link.

Taigi savo parduotuvėje siūlome platų „Nike“, „Adidas“ ir kitų prekės ženklų batų asortimentą, taip pat daug garsių kolekcijų, tokių kaip „Adidas Adifom išpardavimas„, „Nike Air Flight išpardavimas„, „Pigūs Nike Air Jordan 1 Low„.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours